Kampanyalar

Benzin ve Market Programı

Arkadaşına Gönder

Kampanya Detayları

  • Program üyeliğiniz, Çağrı Merkezi'ne talimat verdiğiniz gün başlar ve o günden itibaren gıda ve benzin harcamalarından indirim kazanmaya başlarsınız.
  • Programa, Finansbank ATM'lerinde CardFinans'ınızı kullanarak Size Özel Fırsatlar menüsünden de hemen katılabilirsiniz.
  • İsterseniz tek bir sektörde, isterseniz her 2 sektörde de indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.
  • Benzin -  Market programına başvurmak için tıklayın veya BM yazın 2273'e gönderin, detaylı bilgi vermek için sizi arayalım.
  • Toptan gıda alışverişleri, ek kartlar, ticari kartlar ve CardFinans University ile  yapılan alışverişler programa dahil değildir.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

* İndirim fırsatı, programa dahil olduğunuzda, CardFinans üye işyerlerinde, Finansbank POS'undan yaptığınız 50 TL ve üzeri işlemlerde sunulur.

* Program üyeliği ile birlikte, 1 yıl boyunca, tek seferde yaptığınız 50 TL ve üzerindeki taksitsiz benzin ve market alışverişlerinizde %5 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Üye Marka, Taksit ve ParaPuan bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!