CardFinans Trabzonspor

CardFinans Trabzonspor, Trabzonspor taraftarları için özel olarak hazırlanmış bir kredi kartıdır.

Özellik ve Avantajlar:

 • CardFinans Trabzonspor ile yapacağınız her alışverişte harcamalarınızın belli bir oranı size ek yük getirmeksizin Trabzonspor'a bağış olarak aktarılır.
 • CardFinans Trabzonspor, CardFinans’ın tüm özelliklerine sahiptir. Tüm CardFinans hizmetlerinin yanı sıra Acil Asist ve Sosyal Asist’ten de yararlanabilirsiniz.
 • CardFinans Trabzonsporlu olanlar kazanıyor!

  1 Eylül 2016 - 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında ilk kez CardFinans Trabzonspor kredi kartı alanların, bu kartlarıyla 31 Mayıs 2017'ye kadar yapacakları ilk alışverişe anında 1 ay geçerli 19,67 TL değerinde ParaPuan hediye!

  İlk işleme 19,67 TL değerinde ParaPuan kazandıran kampanyadan 1 Eylül 2016 -31 Mayıs 2017 tarihleri arasında CardFinans Trabzonspor başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan müşteriler, 31 Mayıs 2017'ye kadar yapacakları ilk alışverişleri ile faydalanabilecektir.ParaPuanlar işlem yapılan kartlara anında yüklenecek olup, kullanım süresi 1 ay olacaktır. Nakit çekim işlemleri, vergi ve fatura ödemeleri ile ParaPuan ile yapılan işlemler "alışveriş" olarak sayılmayacaktır.       

  1 Eylül -31 Ekim 2016 tarihleri arasında CardFinans Trabzonspor başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan müşteriler, Trabzonspor'un Eylül ve Ekim aylarında kazandığı Spor Toto Süper Lig maçlarında attığı gol başına 1,97 TL değerinde ParaPuan kazanma fırsatından faydalanmaktadır. Gol başına 1,97 TL değerinde ParaPuan kazandıran kampanya kapsamında, bir müşterimizin birden fazla Finansbank açık kredi kartı olması durumunda, kampanyadan kazanacağı ParaPuanlar en sık kullandığı bireysel kredi kartına yüklenecektir.Eylül ayında kazanılan ParaPuanlar 14 Ekim 2016'da, Ekim ayında kazanılan ParaPuanlar 15 Kasım 2016'da yüklenecektir. ParaPuan yüklendiği gün hangi karta yüklendiği bilgisini içeren bir SMS ile bilgi verilecektir.     

  Ek kartlar, ticari kartlar, banka kartları, sanal kart kampanyalara dahil değildir.

  CardFinans Trabzonspor kredi kartı sahibi müşteriler aynı zamanda otomatik olarak Trabzonsporlular Kulübü'ne de üye sayılacaklar ve Kulüp üyelerinin faydalandığı tüm avantajlardan faydalanabileceklerdir.

  Trabzonsporlular Kulübü üyeliği için ek bir ücret ödenmeyecektir. Kulüp detayları ve gol başına 1,97 TL değerinde ParaPuan kampanyası için tıklayınız.