Kart Başvurusu

"Tek bir kartla harikalar yaratın!"

Türkiye'de ilk defa hemşire, ebe ve sağlık memurlarına birçok ayrıcalıklı hizmet sunan çok özel bir kart: Hemşire kart!

İhtiyaçlarınızı bilen, sizi düşünen, üstelik kart ücreti ve yıllık üyelik bedeli olmayan Hemşire kartınızla ayrıcalıklı hemşireler arasında yerinizi alabilirsiniz.

Kartın kaybolması veya yenilenmesi durumunda yenileme ücreti alınır. Kart yenileme ücretleri ve yıllık üyelik bedelleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Kredi kartı ve banka kartı özellikleri tek kartta bir arada!


Hemşire kart size, sadece Finansbank tarafından sunulan ve “kredi kartı” ile “banka kartı” özelliklerini tek kartta bir araya getiren bir yeniliği de sunuyor. Bu yenilik sayesinde, alışverişlerinizde veya bankacılık işlemlerinizde kredi kartı veya banka kartını seçerek işlem yapma özgürlüğü dünyanın her yerinde Hemşire kartla sizin elinizde.

Temassız özellikle anında ödeme kolaylığı!

 • Kartınızın temassız özelliği ile 50 TL'ye kadar olan alışverişlerinizin ödemesini, kartınızı okuyucuya yaklaştırarak anında gerçekleştirebilirsiniz.
 • Visa Paywave okuyucusu olan tüm noktalarda 50 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirilebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterli. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanır.
 • Kartınız ile ilk işleminizi temaslı olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlem sonrasında kart şifreniz, cep telefonunuza SMS ile bildirilecektir. Dilerseniz şifrenizi 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı'ndan veya Finansbank İnternet Şubesi'nden de belirleyebilirsiniz.

Hemşire kart ayrıcalıkları ile tanışın!

 • Hemşire kart sahipleri için lounge keyfi!

  Seyahatinizin ilk anından itibaren, size hak ettiğiniz konforu sunmayı arzu ediyoruz.

  İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan yapacağınız tüm yurtdışı seyahatlerinizde TAV Comfort Lounge’ta lezzetli ikramlarımızın tadını çıkarabilirsiniz.

  Hemşire kart sahipleri Finansbank Private Banking* müşterisi ya da Xclusive Bankacılık** üyesi olmamaları, ancak son ay ekstrelerinin 1000TL ve üzeri olması durumunda Atatürk Havalimanı Dış Hatlar’daki TAV Comfort Lounge’dan ücretsiz*** yararlanırken, misafirleri de kişi başı 17€+KDV karşılığında hizmetten faydalanabilir.

  Üstelik Hemşire kart sahipleri Finansbank Private Banking müşterisi olmaları durumunda 2 misafirleriyle, Xclusive Bankacılık üyesi olduklarında ise 1 misafirleri eşliğinde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar’daki TAV Comfort Lounge ücretsiz*** yararlanırken, diğer misafirleri de kişi başı 17€+KDV karşılığında hizmetten faydalanabilir.

  * Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için Finansbank’ta 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 750,000TL olması gereklidir.

  ** Finansbank Xclusive Bankacılık üyesi olabilmeniz için Finansbank’ta 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 100,000TL ve üzerinde olması gereklidir.

  *** Kartınızdan sorgu amaçlı 1 TL ön provizyon alınacaktır. Ücretsiz misafir kullanım hakkınız için de kartınızdan takip amaçlı kişi başı 1TL olmak üzere ön provizyon alınacaktır. Ön provizyon işlemi finansal olmayan bir işlemdir, ekstrenizde yer almayacaktır.

  Lounge'tan tek başınıza faydalanmanız durumunda 1 TL provizyon, 1 misafiriniz eşliğinde faydalanmanız durumunda 2 TL ön provizyon alınacak olup, kartınıza herhangi bir borç yansıtılmayacaktır.
 • Sadık bir sağ kolunuz olsun!

  Sadece tek bir telefonla ulaşıp, organizasyon hizmetleri konusunda destek alabileceğiniz bir asistanınız olsa, hayatınız kolaylaşır diye düşündük. Bu nedenle size sağ kolunuz olacak Sosyal Asist'i sunuyoruz. (0212) 337 43 72'yi arayarak kolaylıkla etkinlikleri takip edebilir, rezervasyon yaptırabilir, bilet alabilir veya çiçek gönderebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Acil durumlarda da yanınızdayız!

  Seyahatiniz sırasında acil hastalık durumunda evinize nasıl geri döneceğinizi mi düşünüyorsunuz, yoksa gerekli tedaviniz nedeniyle önceden satın almış olduğunuz seyahat ya da konaklama masraflarıyla nasıl başa çıkacağınızı mı? Aracınızla yolda kaldığınız için tamir servisine mi yoksa evinizde kapıda kaldığınız için çilingir hizmetine mi ihtiyacınız var? Artık bunları dert etmenize hiç gerek yok. İhtiyaç anlarınızda zor durumda kalmamanız için tek bir telefonla ulaşarak 7 gün/24 saat destek alabileceğiniz Acil Asist hizmeti sizin için. (0212) 337 43 72'yi arayarak yurtiçi ferdi, araç ve konut yardım hizmetlerinden belirlenen koşullar ve limitler dahilinde ücretsiz yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Giysilerinizin bakımı sizi masrafa sokmasın!

  En şık giysilerinizden değerli üniformalarınıza kadar ayda 2 parça kıyafetinizi ücretsiz kuru temizleme hizmeti ile anlaşmalı Dry Center şubelerinde temizletebilirsiniz. Bu ayrıcalıktan yararlanmak için Yıldız Hemşire olmanız yeterli. Üstelik 2 parçadan sonra %25 indirimle hizmetten faydalanabilirsiniz. Yıldız Hemşire olma şartı için tıklayınız.

 • Acil harcamalarınız olduğunda da ayrıcalıklısınız!

  Yıldız Hemşire olmanız halinde banka kartınıza tanımlanan 2 ay boyunca sıfır faizli kredili mevduat hesabı ile esnek finansman desteği yine Finansbank'tan size özel bir ayrıcalık. Üstelik 2 aydan sonra da mevcut KMH faiz oranı üzerinden %20 indirimli olarak kredili mevduat hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu ayrıcalıktan faydalanabilmek için Yıldız Hemşireliğinizin devam etmesi yeterli.

  2 ay boyunca sıfır faizli kredili mevduat hesabından faydalanma şartı için tıklayınız.
 • Biriktiren altınlarınıza altın katın!

  Küçük ama değerli birikimleriniz daha da hızlı büyüsün diye Hemşire kredi kartınızdan minimum 1 gram ödemeli Altın Biriktiren Hesap açtırdığınız takdirde 4 grama kadar altın hediye ediyoruz. Altın Biriktiren Hesabınızı açtırdığınız an çeyrek gram altın, ilk yılın sonunda yarım gram altın, 2. yılın sonunda 1 gram altın, 3. yılın sonuna geldiğinizde 2 gram altın ve 4. yılın başında da çeyrek gram altın Finansbank'ın birikimlerinize katkısı olacaktır. Altın Biriktiren Hesap açılışı ile hem Yıldız Hemşire olun hem de 4 gram altın hediyesi ile birikimlerinize ekstra kazanç ekleyin.

Yıldız Hemşire olma şartı ve Hemşire kart sahiplerine sunulan bankacılık ürünleri hakkında detaylı bilgiye
www.hemsirekulubu.com'dan ulaşabilirsiniz.