CardFinans Xtra

"Özel olmanın farkını yaşayın!"

CardFinans Xtra ile 1.500'ü aşkın marka ve 250.000’in üzerinde alışveriş noktasındaki üye işyerlerinde cazip kampanyalar ve hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler sizi bekliyor.

Üstelik Hediye Para programına dahil üye işyerlerinde gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizin Hediye Para tutarı kadarını bedavaya getirebilme imkanı da var!

 • Duty Free Harcamalarında 3 Taksit

  CardFinans Xtra sahiplerinin İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yıl sonuna kadar tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri döviz karşılığı duty free harcamalarına 3 taksit fırsatı sunuluyor.

  Bu fırsattan faydalanmak için tek yapmanız gereken 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı'nı arayarak kampanyaya dahil olmak istediğinizi söylemek.

  Kampanya kapsamında USD cinsinden yapılan alışverişler, işlem tarihindeki Bankamız serbest piyasa efektif döviz kuru üzerinden TL’ye çevrilerek taksitlendirilmektedir. Eğer döviz cinsi USD dışında ise önce MasterCard / Visa tarafından USD’ye çevrilmekte; daha sonra USD döviz cinsinden gelen işlem kayıt tarihindeki Bankamız serbest piyasa efektif döviz kuru ile TL’ye çevrilerek taksitlendirilmektedir. ParaPuan kullanılarak yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

  Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu (KKDF) Hesaplamasına İlişkin Önemli Bilgilendirme:

  USD ekstre tercih etmeniz halinde, ilgili yasal düzenlemeler gereği, son ödeme tarihi itibariyle ödenmeyen USD harcama tutarı, döviz kredisi olarak değerlendirilmekte ve söz konusu tutar üzerinden %15 oranında KKDF ödenmesi gerekmektedir. Bu nedenle dönem borcunuzun ödenmemesi ya da eksik ödenmesi halinde, hesap kesim tarihindeki hesap bakiyesinin taksitlendirilen kısmına %15 oranında Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu (KKDF) hesaplanarak hesap özetinize yansıtılır.

 • CardFinans Xtra, ParaPuanlarınıza değer katar*.

  * CardFinans Xtra ile alışverişlerinizden kazandığınız ParaPuan’larınızı Etstur’da 3 kat değerli kullanabildiğiniz hizmetimiz 03/04/2017 itibarıyla sonlandırılacaktır. CardFinans Xtra hakkında detaylı bilgi ve kampanyalara cardfinans.com.tr/xtra adresinden ulaşabilirsiniz.

  CardFinans Xtra ile alışverişlerinizden kazandığınız ParaPuanları üye işyerlerinde alışveriş yaparken kullanabilir, uçak bileti alabilirsiniz! ParaPuanlarınız uçak bileti alımlarında 3 kat daha değerli** işlem görür.

  Satın alacağınız bilet fiyatlarına; her bir yurt içi bilet için KDV dahil 15 TL, her bir yurt dışı bilet için KDV dahil 25 € hizmet bedeli dahil edilecektir.

  *1 Ekim 2012 tarihi itibariyle ParaPuan transferi sadece değerli puan kullanımı yapabilen kartların kendi arasında ya da puan kullanımı birebir olan kartların kendi arasında yapılabilecektir. Değerli ParaPuan kullanımı yapabilen kartlar World Signia, ClubFinans, ClubFinans Xclusive, ClubFinans Doctors, ClubFinans Doctors Xclusive ve CardFinans Xtra’dır. Bunlar dışında kalan tüm QNB Finansbank kartları birebir ParaPuan kullanımı yapmaktadır.
  * Sadece alışverişlerden kazanılan ParaPuan’lar değerli kullanılabilir.

 • Bedava Uçak Bileti!

  ETS’den uçak bileti alımlarınızı 1,500TL’ye varan Hediye Para ile bedavaya getirme fırsatı! QNB Finansbank Telefon Bankacılığı 0 850 222 0 900 numaramızdan ETS Seyahat Hattı’na bağlanarak yaptığınız 150 TL ve üzeri uçak bileti alımınız ardından, QNB Finansbank Telefon Bankacılığımıza tekrar bağlanarak Hediye Para’ya dahil olabilir ve 1,500 TL’ye varan Hediye Para ile biletinizi bedavaya getirebilirsiniz.

  Hediye Para kampanya detayları için tıklayın.
 • VENGE Restaurant %15 İndirim

  10 Eylül 2015 - 31 Mayıs 2017 arasında Venge Restaurant’ta CardFinans Xtra, ClubFinans, ClubFinans Xclusive, ClubFinans Doctors, ClubFinans Doctors Xclusive, BÜMED Xclusive, World Elite kredi kartınız ile QNB Finansbank POS’larından yapacağınız tek çekim harcamalarınızda 200 TL’ye varan %15 indirim fırsatından faydalanın!

  İndirim, Venge Restaurant’ta QNB Finansbank POS’larından yapılacak ödeme sırasında anında yansıtılacaktır.

  Ödemenin iptal/iade edilmesi durumda kazanılan indirim tutarının tamamı geri alınacak, indirim bedeli iade edilen tutardan düşülerek işlem yapılacaktır. Kampanyadan sadece ClubFinans, ClubFinans Xclusive, ClubFinans Doctors, ClubFinans Xclusive Doctors, BÜMED Xclusive ve CardFinans Xtra kredi kartları yararlanabilmektedir. Diğer kredi kartları, Fix Card’lar,Sanal kart ve ParaPuan kullanılarak yapılan harcamalar indirim kampanyasına dahil değildir.

  Kampanyaya dahil Venge Restaurant’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Venge Restaurant’dan alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Kampanya kapsamında Venge Restaurant’da faydalanılan hizmetler/yapılan harcamalar ile ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Venge Restaurant’ın şikayet hatlarına/sorumlu departmanlarına iletebilir.

  Venge Restaurant Hakkında:
  Tel : 0212 264 07 20
  Adres : Konaklar Mh., Akasyalı Sk No:2, 4.Levent İstanbul, Türkiye ‎
  Web : http://venge.com.tr/

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.