CardFinans GO

18-26 yaş arasındaysan artı taksit, indirim ve bir çok özelliği olan CardFinans GO senin kartın!

  • CardFinans GO ile her ekstrende minimum ödeme tutarını ödedikten sonra ekstre dönemindeki harcamalarına ait borcun 150 TL’sine kadar alışveriş ve nakit avans faizi işlemiyor. Üstelik eğer dönem borcunu ödediysen 150 TL’ye kadar faizsiz nakit avans çekebilirsin.
  • CardFinans GO ile CardFinans Üye İşyerleri’nde yapacağın tüm taksitli harcamalarında ARTI yazıp 2273’e göndererek artı 2 taksit imkanından faydalanabilirsin.

CardFinans GO'ya;

* 150 TL özelliği sadece TL ekstreler için geçerlidir
* 150 TL'ye kadar 0 Faiz ve artı 2 Taksit özellikleri ile ilgili Finansbank her türlü iptal ve değişiklik hakkına sahiptir.
* 1 Şubat 2014 itibari Yasal Düzenlemeler gereği gıda, yemek, akaryakıt ve telekom sektörlerindeki işlemlere taksit yapılamamaktadır. Kuyum sektöründe ise, en fazla 4 aya kadar taksitlendirme yapılabilecektir. Aralık 2015 itibariyle yapılan yasal düzenlemeler kapsamında maksimum 9 taksit yapılan sektörlerde 7 taksite kadar artı 2 taksit fırsatından, maksimum 12 taksit yapılan sektörlerde ise 10 taksite kadar artı 2 taksit fırsatından yararlanılabilir.

SMS ile Go Kart Başvurusu