CardFinans GO

CardFinans GO ile CardFinans Üye İşyerleri’nde yapacağın kuyum sektörü hariç tüm taksitli harcamalarında ARTI yazıp 2273’e göndererek artı 2 taksit imkanından faydalanabilirsin.

  • 1 Şubat 2014 itibari Yasal Düzenlemeler gereği gıda, yemek, akaryakıt ve telekom sektörlerindeki işlemlere taksit yapılamamaktadır. Aralık 2015 itibariyle yapılan yasal düzenlemeler kapsamında maksimum 9 taksit yapılan sektörlerde 7 taksite kadar artı 2 taksit fırsatından, maksimum 12 taksit yapılan sektörlerde ise 10 taksite kadar artı 2 taksit fırsatından yararlanılabilir.
  • CardFinans GO ile CardFinans Üye İşyerleri’nde yapacağın tüm taksitli harcamalarında ARTI yazıp 2273’e göndererek artı 2 taksit imkanından faydalanabilirsin.

CardFinans GO'ya;

* 150 TL özelliği sadece TL ekstreler için geçerlidir
* 150 TL'ye kadar 0 Faiz ve artı 2 Taksit özellikleri ile ilgili Finansbank her türlü iptal ve değişiklik hakkına sahiptir.
* 1 Şubat 2014 itibari Yasal Düzenlemeler gereği gıda, yemek, akaryakıt ve telekom sektörlerindeki işlemlere taksit yapılamamaktadır. Kuyum sektöründe ise, en fazla 4 aya kadar taksitlendirme yapılabilecektir. Aralık 2015 itibariyle yapılan yasal düzenlemeler kapsamında maksimum 9 taksit yapılan sektörlerde 7 taksite kadar artı 2 taksit fırsatından, maksimum 12 taksit yapılan sektörlerde ise 10 taksite kadar artı 2 taksit fırsatından yararlanılabilir.

SMS ile Go Kart Başvurusu